Strona główna / Falubaz / Kalendarz

Kalendarz

Maj

01 Pią.

Mecz reprezentacji Polski

01 Pią.

Elite League: Lakeside - Coventry

02 Sob.

Runda I IMŚ, Gorican

Indywidualne Mistrzostwa Świata - kwalifikacje do Grand Prix 2016

02 Sob.

Runda 2 IMŚ, St.Johann/Pongau

Indywidualne Mistrzostwa Świata - kwalifikacje do Grand Prix 2016

03 Nie.

Runda 3 IMŚ, Lonigo

Indywidualne Mistrzostwa Świata - kwalifikacje do Grand Prix 2016

04 Pon.

Elite League: Coventry - Lakeside

04 Pon.

Elite League: Leicester Lions - Kings Lynn Stars

05 Wto.

1 runda Elitserien

Indianerna (Protasiewicz) - Dackarna
Lejonen - Rospiggarna (Walasek, Jonsson)
Elit Vetlanda (Hampel) - Ikaros Smederna
Pauzuje: Piraterna

06 Śro.

Elite League: Kings Lynn Stars - Leicester Lions

07 Czw.

I runda Allsvenskan

Krzysztof Jabłoński

08 Pią.

Elim. IMŚJ

Lublin

08 Pią.

Elite League: Lakeside - Poole

09 Sob.

DPŚ: Runda Kwalifikacyjna, Landshut

09 Sob.

Elite League: Leicester Lions - Coventry Bees

10 Nie.

IV runda DMP: Unia Tarnów - Falubaz

4 runda - 10 maja 2015 r. (niedziela)
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
Stal Gorzów - Unia Leszno
Apator Toruń - Stal Rzeszów

12 Wto.

2 runda Elitserien

Dackarna - Rospiggarna (Walasek, Jonsson)
Ikaros Smederna - Indianerna (Protasiewicz)
Piraterna - Elit Vetlanda (Hampel)
Pauzuje: Lejonen

14 Czw.

Wo-Fa Pokal 2015. Wolfslake

16 Sob.

Grand Prix Finlandii, Tampere

Jarosław Hampel, Andreas Jonsson

17 Nie.

Mecz reprezentacji Polski

17 Nie.

I runda DMP: Sparta Wrocław - Falubaz

1 runda - 17 maja 2015 r. (niedziela)
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
StalGorzów - Apator Toruń
GKM Grudziądz - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Unia Leszno
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - data rezerwowa
Stal Gorzów - Apator Toruń - data rezerwowa

18 Pon.

Elite League: Lakeside - Coventry

19 Wto.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

19 Wto.

3 runda Elitserien

Lejonen - Dackarna
Indianerna (Protasiewicz) - Piraterna
Rospiggarna (Walasek, Jonsson) - Ikaros Smederna
Pauzuje: Elit Vetlanda

20 Śro.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

21 Czw.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

21 Czw.

Elite League: Swindon Robins - Leicester Lions

23 Sob.

Grand Prix Czech, Praga

Jarosław Hampel, Andreas Jonsson

24 Nie.

V runda DMP: Falubaz - Stal Gorzów

5 runda - 24 maja 2015 r. (niedziela)
Sparta Wrocław - Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Unia Leszno - Apator Toruń
GKM Grudziądz - Stal Rzeszów

25 Pon.

Runda 4 IMŚ, Abensberg

Indywidualne Mistrzostwa Świata - kwalifikacje do Grand Prix 2016

25 Pon.

Elite League: Wolverhampton - Lakeside

25 Pon.

Elite League: Leicester Lions - Poole Pirates

26 Wto.

4 runda Elitserien

Piraterna - Rospiggarna (Walasek, Jonsson)
Ikaros Smederna - Lejonen
Elit Vetlanda (Hampel) - Indianerna (Protasiewicz
Pauzuje: Dackarna

27 Śro.

1/2 IMP

Kraków, Ostrów

27 Śro.

Elite League: Poole Pirates - Leicester Lions

29 Pią.

Elite League: Lakeside - Belle Vue

30 Sob.

IMŚJ: 1 Runda kwalifikacyjna, Terenzano

30 Sob.

IMŚJ: 2 Runda kwalifikacyjna, Pardubica

30 Sob.

IMŚJ: 3 Runda kwalifikacyjna, Żarnovica

30 Sob.

Elite League: Leicester Lions - Wolverhampton Wolves

BILETYNAFALUBAZ.PL
KartaKibica
Typer 2014

Partnerzy falubaz.com

Falubaz Girls
Urodziny z Falubazem
LottoTeam
Jarek Hampel testuje Toyotę Auris
  • II runda DMP 12.04.2015
  • III runda DMP 26.04.2015
  • IV runda DMP 10.05.2015
  • I runda DMP 17.05.2015
  • V runda DMP 24.05.2015
  • VI runda DMP 31.05.2015
  • VII runda DMP 04.06.2015
  • VIII runda DMP 14.06.2015
  • IX runda DMP 21.06.2015
  • X runda DMP 28.06.2015
  • XI runda DMP 26.07.2015
  • XII runda DMP 09.08.2015
  • XIII runda DMP 14.08.2015
  • XIV runda DMP 23.08.2015

V runda DMP

Falubaz Zielona Góra
0:0
Stal Gorzów
Sparta Wrocław
52:38
Unia Tarnów
Unia Leszno
0:0
Apator Toruń
GKM Grudziądz
0:0
Stal Rzeszów

Speedway Ekstraliga 2015

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Unia Leszno
4
8
51
2. Falubaz Zielona Góra
3
6
20
3. Apator Toruń
4
5
8
4. Unia Tarnów
3
4
11
5. Sparta Wrocław
4
3
15
6. Stal Rzeszów
4
2
-7
7. GKM Grudziądz
4
2
-59
8. Stal Gorzów
4
0
-39

IV liga 2014/2015

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. KSF Zielona Góra
26
71
52
2. Ilanka Rzepin
26
62
39
3. Budowlani Lubsko
26
56
48
4. Spójnia Ośno Lubuskie
26
38
11
5. Lubuszanin Drezdenko
25
37
4
6. Piast Iłowa
26
37
-3
7. Arka Nowa Sól
26
35
9
8. Sprotavia Szprotawa
26
35
1
9. Promień Żary
25
34
1
10. Santos Świebodzin
26
33
-5
11. Odra Bytom Odrzański
26
30
-17
12. Stal Sulęcin
26
26
-23
13. Czarni Witnica
26
25
-15
14. Łucznik Strzelce Krajeńskie
26
21
-25
15. Piast Czerwieńsk
26
18
-38
16. Zjednoczeni Przytoczna
26
14
-39
Listy wyjazdowe

Falubaz Star 2015

Imię Nazwisko
Punkty
Liczba głosów
1. Jarosław Hampel
10
832
2. Piotr Protasiewicz
8
189
3. Aleksandr Loktaev
5
92
4. Alex Zgardziński
3
37
5. Grzegorz Walasek
2
41
6. Krystian Pieszczek
1
28
7. Andreas Jonsson
0
15
8. Adam Strzelec
0
8
9. Krzysztof Jabłoński
0
7
Koordynator Szkolny
Akademia Piłkarska Falubaz
Sportowe Przedszkole Falubaziaki
lubuskie.pl
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ