Strona główna / KSF / Terminarz

Terminarz

Terminarz rozgrywek

 IV LIGA – lubuska

 

 

RUNDA I – jesień 2014

Kolejka 1 w dniach 09-08-2014/10-08-2014

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-08-09

0:1

SANTOS ŚWIEBODZIN

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-08-09

2:0

PIAST IŁOWA

- PROMIEŃ ŻARY

2014-08-09

2:2

KSF ZIELONA GÓRA

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-08-09

1:0

BUDOWLANI LUBSKO

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-08-09

1:0

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- STAL SULĘCIN

2014-08-09

0:0

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ARKA NOWA SÓL

2014-08-09

1:1

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-08-09

0:2

 

Kolejka 2 w dniach 16-08-2014/17-08-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-08-15

1:2

ARKA NOWA SÓL

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-08-16

1:2

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-08-16

2:0

LUBUSZANIN DREZDENKO

- STAL SULĘCIN

2014-08-16

1:1

PIAST CZERWIEŃSK

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-08-16

0:6

PROMIEŃ ŻARY

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-08-16

1:2

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- PIAST IŁOWA

2014-08-16

4:2

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-08-17

1:2

 

Kolejka 3 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

SANTOS ŚWIEBODZIN

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-08-23

2:1

PIAST IŁOWA

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-08-23

3:0

KSF ZIELONA GÓRA

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-08-23

1:1

BUDOWLANI LUBSKO

- PROMIEŃ ŻARY

2014-08-23

2:1

PIAST CZERWIEŃSK

- STAL SULĘCIN

2014-08-27

4:1

SPROTAVIA SZPROTAWA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-08-23

1:3

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-08-23

0:0

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- ARKA NOWA SÓL

2014-08-23

2:2

 

Kolejka 4 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- ARKA NOWA SÓL

2014-08-30

0:2

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-08-30

2:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-08-30

1:1

PIAST CZERWIEŃSK

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-08-30

0:4

PROMIEŃ ŻARY

- STAL SULĘCIN

2014-08-30

0:2

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-08-30

0:4

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-08-31

0:3

SANTOS ŚWIEBODZIN

- PIAST IŁOWA

2014-08-30

0:0

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

PIAST IŁOWA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-09-06

16:00

KSF ZIELONA GÓRA

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-09-06

16:00

BUDOWLANI LUBSKO

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-09-06

16:00

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- STAL SULĘCIN

2014-09-06

16:00

SPROTAVIA SZPROTAWA

- PROMIEŃ ŻARY

2014-09-06

12:00

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-09-06

17:00

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-09-06

16:00

ARKA NOWA SÓL

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-09-06

16:00

 

Kolejka 6 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-09-13

17:00

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ARKA NOWA SÓL

2014-09-13

17:00

PIAST CZERWIEŃSK

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-09-13

16:00

PROMIEŃ ŻARY

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-09-13

17:00

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-09-13

16:00

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- STAL SULĘCIN

2014-09-14

17:00

SANTOS ŚWIEBODZIN

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-09-13

16:00

PIAST IŁOWA

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-09-13

16:00

 

Kolejka 7 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

KSF ZIELONA GÓRA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-09-20

16:00

BUDOWLANI LUBSKO

- PIAST IŁOWA

2014-09-20

16:00

STAL SULĘCIN

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-09-20

16:00

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-09-20

16:00

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-09-20

16:00

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- PROMIEŃ ŻARY

2014-09-20

15:00

ARKA NOWA SÓL

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-09-20

16:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-09-20

16:00

 

Kolejka 8 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-09-27

16:00

PIAST CZERWIEŃSK

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-09-27

16:00

PROMIEŃ ŻARY

- ARKA NOWA SÓL

2014-09-27

16:00

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-09-27

16:00

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-09-27

14:00

SANTOS ŚWIEBODZIN

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-09-27

16:00

PIAST IŁOWA

- STAL SULĘCIN

2014-09-27

16:00

KSF ZIELONA GÓRA

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-09-27

16:00

 

Kolejka 9 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

BUDOWLANI LUBSKO

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-10-04

16:00

STAL SULĘCIN

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-10-04

12:00

SPROTAVIA SZPROTAWA

- PIAST IŁOWA

2014-10-04

15:00

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-10-04

16:00

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-10-04

15:00

ARKA NOWA SÓL

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-10-04

16:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- PROMIEŃ ŻARY

2014-10-04

15:00

LUBUSZANIN DREZDENKO

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-10-04

16:00

 

 

Kolejka 10 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-10-11

15:00

PROMIEŃ ŻARY

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-10-11

16:00

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-10-11

15:00

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- ARKA NOWA SÓL

2014-10-12

15:00

SANTOS ŚWIEBODZIN

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-10-11

16:00

PIAST IŁOWA

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-10-11

16:00

KSF ZIELONA GÓRA

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-10-11

16:00

BUDOWLANI LUBSKO

- STAL SULĘCIN

2014-10-11

16:00

 

Kolejka 11 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

STAL SULĘCIN

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-10-18

15:00

SPROTAVIA SZPROTAWA

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-10-18

15:00

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-10-18

15:00

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- PIAST IŁOWA

2014-10-18

15:00

ARKA NOWA SÓL

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-10-18

15:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-10-18

15:00

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-10-18

15:00

PIAST CZERWIEŃSK

- PROMIEŃ ŻARY

2014-10-18

15:00

 

Kolejka 12 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- PROMIEŃ ŻARY

2014-10-25

15:00

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-10-25

15:00

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-10-26

15:00

SANTOS ŚWIEBODZIN

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-10-25

15:00

PIAST IŁOWA

- ARKA NOWA SÓL

2014-10-25

15:00

KSF ZIELONA GÓRA

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-10-25

16:00

BUDOWLANI LUBSKO

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-10-25

15:00

STAL SULĘCIN

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-10-25

15:00

 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2014

SPROTAVIA SZPROTAWA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-11-02

14:00

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- STAL SULĘCIN

2014-11-02

14:00

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-11-02

14:00

ARKA NOWA SÓL

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-11-02

14:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- PIAST IŁOWA

2014-11-02

14:00

LUBUSZANIN DREZDENKO

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-11-02

14:00

PIAST CZERWIEŃSK

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-11-02

14:00

PROMIEŃ ŻARY

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-11-02

14:00

 

 

 

 

Kolejka 14 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-11-08

13:00

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- PROMIEŃ ŻARY

2014-11-09

14:00

SANTOS ŚWIEBODZIN

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-11-08

14:00

PIAST IŁOWA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-11-08

14:00

KSF ZIELONA GÓRA

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-11-08

15:00

BUDOWLANI LUBSKO

- ARKA NOWA SÓL

2014-11-08

14:00

STAL SULĘCIN

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-11-08

14:00

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-11-08

13:00

Kolejka 15 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-11-15

13:00

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-11-15

14:00

ARKA NOWA SÓL

- STAL SULĘCIN

2014-11-15

14:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-11-15

13:00

LUBUSZANIN DREZDENKO

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-11-15

14:00

PIAST CZERWIEŃSK

- PIAST IŁOWA

2014-11-15

14:00

PROMIEŃ ŻARY

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-11-15

13:00

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-11-15

14:00

KupBilet
Typer 2014
KartaKibica

Partnerzy falubaz.com

TylkoFalubaz
Urodziny z Falubazem
Jarek Hampel testuje Toyotę Auris
  • I runda DMP 12.04.2014
  • II runda DMP 21.04.2014
  • III runda DMP 03.05.2014
  • IV runda DMP 11.05.2014
  • V runda DMP 25.05.2014
  • VI runda DMP 01.06.2014
  • VII runda DMP 08.06.2014
  • VIII runda DMP 15.06.2014
  • IX runda DMP 22.06.2014
  • X runda DMP 13.07.2014
  • XI runda DMP 03.08.2014
  • XII runda DMP 10.08.2014
  • XIII runda DMP 23.08.2014
  • XIV runda DMP 06.09.2014
  • I Półfinał 14.09.2014
  • II półfinał 21.09.2014

XIII runda DMP

Falubaz Zielona Góra
61:29
Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław
32:58
Apator Toruń
Unia Leszno
45:45
Stal Gorzów
Wybrzeże Gdańsk
26:64
Unia Tarnów

Speedway Ekstraliga 2014

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Unia Tarnów
13
30
240
2. Falubaz Zielona Góra
13
20
117
3. Stal Gorzów
13
20
78
4. Unia Leszno
13
16
15
5. Apator Toruń
13
12
78
6. Sparta Wrocław
13
9
-82
7. Włókniarz Częstochowa
13
7
-127
8. Wybrzeże Gdańsk
13
4
-319

KSF - Sezon 2014/2015

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Budowlani Lubsko
4
12
12
2. KSF Zielona Góra
4
10
5
3. Ilanka Rzepin
4
10
4
4. Santos Świebodzin
4
10
4
5. Łucznik Strzelce Krajeńskie
4
5
-1
6. Lubuszanin Drezdenko
4
5
1
7. Spójnia Ośno Lubuskie
4
5
1
8. Stal Sulęcin
4
5
-1
9. Piast Iłowa
4
5
1
10. Arka Nowa Sól
4
5
1
11. Sprotavia Szprotawa
4
4
0
12. Odra Bytom Odrzański
4
4
-4
13. Czarni Witnica
4
3
-3
14. Piast Czerwieńsk
4
3
-8
15. Promień Żary
4
1
-4
16. Zjednoczeni Przytoczna
4
0
-8
Listy wyjazdowe
SENS.US

Falubaz Star 2014

Imię Nazwisko
Punkty
Liczba głosów
1. Aleksandr Loktaev
41
2492
2. Patryk Dudek
31
2363
3. Piotr Protasiewicz
31
2376
4. Jarosław Hampel
29
2735
5. Andreas Jonsson
16
964
6. Kamil Adamczewski
12
685
7. Adam Strzelec
8
266
8. Krzysztof Jabłoński
3
201
9. Alex Zgardziński
2
57
Koordynator Szkolny
Akademia Piłkarska Falubaz
Sportowe Przedszkole Falubaziaki
lubuskie.pl
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ