Strona główna / KSF / Terminarz

Terminarz

Liga Okręgowa, sezon 2013/2014

 

RUNDA JESIENNA

 

Kolejka: 1 w dniach 10-08-2013/11-08-2013

BŁĘKITNI OŁOBOK

- ALFA JAROMIROWICE

2013-08-10

1:3

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-08-10

3:2

ODRA NIETKÓW

- MODRZEW MODRZYCA

2013-08-10

5:1

CARINA GUBIN

- KSF ZIELONA GÓRA

2013-08-10

3:0

FADOM NOWOGRÓD

- START PŁOTY

2013-08-10

3:0

ISKRA MAŁOMICE

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-08-10

2:4

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-09-04

0:3

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- ZENIT ŁUGÓW

2013-08-10

1:1

 

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2013

ALFA JAROMIROWICE

- ZENIT ŁUGÓW

2013-08-15

1:2

SANTOS ŚWIEBODZIN

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2013-08-15

7:0

UKP II ZIELONA GÓRA

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2013-08-15

7:0

START PŁOTY

- ISKRA MAŁOMICE

2013-08-15

7:0

CARINA GUBIN

- FADOM NOWOGRÓD

2013-08-15

1:1

MODRZEW MODRZYCA

- KSF ZIELONA GÓRA

2013-08-15

1:6

AMATOR BOBROWNIKI

- ODRA NIETKÓW

2013-08-15

3:1

BŁĘKITNI OŁOBOK

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2013-08-15

6:1

 

Kolejka: 3 w dniach 17-08-2013/18-08-2013

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- ALFA JAROMIROWICE

2013-08-17

1:2

ODRA NIETKÓW

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2013-08-17

3:2

KSF ZIELONA GÓRA

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-08-17

3:2

FADOM NOWOGRÓD

- MODRZEW MODRZYCA

2013-08-17

2:2

ISKRA MAŁOMICE

- CARINA GUBIN

2013-08-17

1:4

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- START PŁOTY

2013-08-17

0:4

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-08-17

2:0

ZENIT ŁUGÓW

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-08-17

1:1

 

Kolejka: 4 w dniach 24-08-2013/25-08-2013

ALFA JAROMIROWICE

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-08-24

1:1

UKP II ZIELONA GÓRA

- ZENIT ŁUGÓW

2013-08-24

2:1

START PŁOTY

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2013-08-24

1:1

CARINA GUBIN

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2013-08-24

1:1

MODRZEW MODRZYCA

- ISKRA MAŁOMICE

2013-08-24

1:1

AMATOR BOBROWNIKI

- FADOM NOWOGRÓD

2013-08-24

2:1

BŁĘKITNI OŁOBOK

- KSF ZIELONA GÓRA

2013-08-25

1:1

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- ODRA NIETKÓW

2013-08-24

3:3

 

Kolejka: 5 w dniach 31-08-2013/01-09-2013

ODRA NIETKÓW

- ALFA JAROMIROWICE

2013-08-31

4:3

KSF ZIELONA GÓRA

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2013-08-31

4:0

FADOM NOWOGRÓD

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2013-08-31

6:2

ISKRA MAŁOMICE

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-08-31

1:2

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- MODRZEW MODRZYCA

2013-08-31

1:3

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- CARINA GUBIN

2013-08-31

4:2

ZENIT ŁUGÓW

- START PŁOTY

2013-08-31

2:1

SANTOS ŚWIEBODZIN

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-08-31

3:0

 

Kolejka: 6 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

ALFA JAROMIROWICE

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-09-07

1:8

START PŁOTY

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-09-07

2:3

CARINA GUBIN

- ZENIT ŁUGÓW

2013-09-07

3:2

MODRZEW MODRZYCA

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2013-09-07

2:1

AMATOR BOBROWNIKI

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2013-09-11

3:0

BŁĘKITNI OŁOBOK

- ISKRA MAŁOMICE

2013-09-07

3:0

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- FADOM NOWOGRÓD

2013-09-07

1:7

ODRA NIETKÓW

- KSF ZIELONA GÓRA

2013-09-07

1:2

 

Kolejka: 7 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

KSF ZIELONA GÓRA

- ALFA JAROMIROWICE

2013-09-14

2:0

FADOM NOWOGRÓD

- ODRA NIETKÓW

2013-09-14

3:0

ISKRA MAŁOMICE

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2013-09-14

1:4

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2013-09-14

2:3

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-09-14

3:1

ZENIT ŁUGÓW

- MODRZEW MODRZYCA

2013-09-14

5:1

SANTOS ŚWIEBODZIN

- CARINA GUBIN

2013-09-14

3:0

UKP II ZIELONA GÓRA

- START PŁOTY

2013-09-14

2:0

 

Kolejka: 8 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

ALFA JAROMIROWICE

- START PŁOTY

2013-09-21

5:1

CARINA GUBIN

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-09-21

0:0

MODRZEW MODRZYCA

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-09-21

0:2

AMATOR BOBROWNIKI

- ZENIT ŁUGÓW

2013-09-21

3:0

BŁĘKITNI OŁOBOK

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2013-09-21

5:1

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2013-09-21

5:1

ODRA NIETKÓW

- ISKRA MAŁOMICE

2013-09-21

3:1

KSF ZIELONA GÓRA

- FADOM NOWOGRÓD

2013-09-21

1:0

 

Kolejka: 9 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

FADOM NOWOGRÓD

- ALFA JAROMIROWICE

2013-09-28

6:0

ISKRA MAŁOMICE

- KSF ZIELONA GÓRA

2013-09-28

1:1

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- ODRA NIETKÓW

2013-09-28

1:2

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2013-09-28

2:1

ZENIT ŁUGÓW

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2013-09-28

2:3

SANTOS ŚWIEBODZIN

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-09-28

2:2

UKP II ZIELONA GÓRA

- MODRZEW MODRZYCA

2013-09-28

2:2

START PŁOTY

- CARINA GUBIN

2013-09-28

2:4

 

Kolejka: 10 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

ALFA JAROMIROWICE

- CARINA GUBIN

2013-10-06

4:1

MODRZEW MODRZYCA

- START PŁOTY

2013-10-06

0:2

AMATOR BOBROWNIKI

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-10-05

1:6

BŁĘKITNI OŁOBOK

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-10-06

3:1

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- ZENIT ŁUGÓW

2013-10-06

1:2

ODRA NIETKÓW

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2013-10-05

4:0

KSF ZIELONA GÓRA

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2013-10-06

3:2

FADOM NOWOGRÓD

- ISKRA MAŁOMICE

2013-10-05

1:1

 

Kolejka: 11 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

ISKRA MAŁOMICE

- ALFA JAROMIROWICE

2013-10-12

0:1

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- FADOM NOWOGRÓD

2013-10-12

0:10

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- KSF ZIELONA GÓRA

2013-10-12

2:1

ZENIT ŁUGÓW

- ODRA NIETKÓW

2013-10-13

2:0

SANTOS ŚWIEBODZIN

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2013-10-12

9:0

UKP II ZIELONA GÓRA

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2013-10-13

3:0

START PŁOTY

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-10-12

0:2

CARINA GUBIN

- MODRZEW MODRZYCA

2013-10-12

2:0

 

Kolejka: 12 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

ALFA JAROMIROWICE

- MODRZEW MODRZYCA

2013-10-19

3:2

AMATOR BOBROWNIKI

- CARINA GUBIN

2013-10-19

2:4

BŁĘKITNI OŁOBOK

- START PŁOTY

2013-10-19

5:1

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-10-19

4:1

ODRA NIETKÓW

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-10-19

1:1

KSF ZIELONA GÓRA

- ZENIT ŁUGÓW

2013-10-20

3:3

FADOM NOWOGRÓD

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2013-10-19

7:2

ISKRA MAŁOMICE

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2013-10-19

4:3

 

Kolejka: 13 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- ALFA JAROMIROWICE

2013-10-26

0:1

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- ISKRA MAŁOMICE

2013-10-26

4:3

ZENIT ŁUGÓW

- FADOM NOWOGRÓD

2013-10-26

1:0

SANTOS ŚWIEBODZIN

- KSF ZIELONA GÓRA

2013-10-26

2:1

UKP II ZIELONA GÓRA

- ODRA NIETKÓW

2013-10-26

5:0

START PŁOTY

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2013-10-26

1:1

CARINA GUBIN

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2013-10-26

6:1

MODRZEW MODRZYCA

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-10-26

0:0

 

Kolejka: 14 w dniach 02-11-2013/03-11-2013

ALFA JAROMIROWICE

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-11-02

5:4

BŁĘKITNI OŁOBOK

- MODRZEW MODRZYCA

2013-11-02

2:2

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- CARINA GUBIN

2013-11-02

0:6

ODRA NIETKÓW

- START PŁOTY

2013-11-02

2:0

KSF ZIELONA GÓRA

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-11-02

3:0

FADOM NOWOGRÓD

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-11-02

0:0

ISKRA MAŁOMICE

- ZENIT ŁUGÓW

2013-11-02

0:3

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2013-11-02

0:2

 

Kolejka: 15 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- ALFA JAROMIROWICE

2013-11-09

3:1

ZENIT ŁUGÓW

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2013-11-09

1:1

SANTOS ŚWIEBODZIN

- ISKRA MAŁOMICE

2013-11-09

4:0

UKP II ZIELONA GÓRA

- FADOM NOWOGRÓD

2013-11-09

2:2

START PŁOTY

- KSF ZIELONA GÓRA

2013-11-09

2:2

CARINA GUBIN

- ODRA NIETKÓW

2013-11-09

1:2

MODRZEW MODRZYCA

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2013-11-09

3:1

AMATOR BOBROWNIKI

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2013-11-09

3:1

 

RUNDA WIOSENNA

Kolejka: 16 w dniach 29-03-2014/30-03-2014

121

ALFA JAROMIROWICE

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2014-03-30

5:0

122

AMATOR BOBROWNIKI

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2014-03-29

2:1

123

MODRZEW MODRZYCA

- ODRA NIETKÓW

2014-03-30

1:2

124

KSF ZIELONA GÓRA

- CARINA GUBIN

2014-03-30

1:0

125

START PŁOTY

- FADOM NOWOGRÓD

2014-03-29

0:5

126

UKP II ZIELONA GÓRA

- ISKRA MAŁOMICE

2014-04-16

3:1

127

SANTOS ŚWIEBODZIN

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2014-03-29

1:2

128

ZENIT ŁUGÓW

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2014-03-30

2:2

 

Kolejka: 17 w dniach 05-04-2014/06-04-2014

129

ZENIT ŁUGÓW

- ALFA JAROMIROWICE

2014-04-06

5:0

130

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-04-05

1:4

131

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- UKP II ZIELONA GÓRA

2014-04-05

2:1

132

ISKRA MAŁOMICE

- START PŁOTY

2014-04-05

2:3

133

FADOM NOWOGRÓD

- CARINA GUBIN

2014-04-05

6:2

134

KSF ZIELONA GÓRA

- MODRZEW MODRZYCA

2014-04-05

9:1

135

ODRA NIETKÓW

- AMATOR BOBROWNIKI

2014-04-05

4:3

136

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2014-04-06

3:1

 

Kolejka: 18 w dniach 12-04-2014/13-04-2014

137

ALFA JAROMIROWICE

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2014-04-13

1:4

138

BŁĘKITNI OŁOBOK

- ODRA NIETKÓW

2014-04-13

1:1

139

AMATOR BOBROWNIKI

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-04-12

1:3

140

MODRZEW MODRZYCA

- FADOM NOWOGRÓD

2014-04-13

2:5

141

CARINA GUBIN

- ISKRA MAŁOMICE

2014-04-12

4:1

142

START PŁOTY

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2014-04-12

1:2

143

UKP II ZIELONA GÓRA

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2014-04-13

3:2

144

SANTOS ŚWIEBODZIN

- ZENIT ŁUGÓW

2014-04-12

1:0

 

Kolejka: 19 w dniach 21-04-2014

145

SANTOS ŚWIEBODZIN

- ALFA JAROMIROWICE

2014-04-19

3:0

146

ZENIT ŁUGÓW

- UKP II ZIELONA GÓRA

2014-04-19

2:1

147

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- START PŁOTY

2014-04-19

1:0

148

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- CARINA GUBIN

2014-04-21

1:3

149

ISKRA MAŁOMICE

- MODRZEW MODRZYCA

2014-04-21

1:0

150

FADOM NOWOGRÓD

- AMATOR BOBROWNIKI

2014-04-19

3:0

151

KSF ZIELONA GÓRA

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2014-04-19

3:1

152

ODRA NIETKÓW

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2014-04-19

6:3

 

Kolejka: 20 w dniach 26-04-2014/27-04-2014

153

ALFA JAROMIROWICE

- ODRA NIETKÓW

2014-04-27

17:00

154

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-04-27

16:00

155

BŁĘKITNI OŁOBOK

- FADOM NOWOGRÓD

2014-04-27

15:00

156

AMATOR BOBROWNIKI

- ISKRA MAŁOMICE

2014-04-26

15:00

157

MODRZEW MODRZYCA

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2014-04-27

16:00

158

CARINA GUBIN

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2014-04-26

16:30

159

START PŁOTY

- ZENIT ŁUGÓW

2014-04-26

16:00

160

UKP II ZIELONA GÓRA

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-04-27

16:00

 

Kolejka: 21 w dniach 01-05-2014

161

UKP II ZIELONA GÓRA

- ALFA JAROMIROWICE

2014-05-01

11:00

162

SANTOS ŚWIEBODZIN

- START PŁOTY

2014-05-01

16:00

163

ZENIT ŁUGÓW

- CARINA GUBIN

2014-05-01

12:00

164

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- MODRZEW MODRZYCA

2014-05-01

15:00

165

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- AMATOR BOBROWNIKI

2014-05-01

15:00

166

ISKRA MAŁOMICE

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2014-05-01

17:00

167

FADOM NOWOGRÓD

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2014-05-01

16:00

168

KSF ZIELONA GÓRA

- ODRA NIETKÓW

2014-05-01

16:30

 

Kolejka: 22 w dniach 03-05-2014/04-05-2014

169

ALFA JAROMIROWICE

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-05-04

17:00

170

ODRA NIETKÓW

- FADOM NOWOGRÓD

2014-05-03

17:00

171

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- ISKRA MAŁOMICE

2014-05-04

17:00

172

BŁĘKITNI OŁOBOK

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2014-05-04

15:00

173

AMATOR BOBROWNIKI

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2014-05-03

16:00

174

MODRZEW MODRZYCA

- ZENIT ŁUGÓW

2014-05-04

17:00

175

CARINA GUBIN

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-05-03

17:00

176

START PŁOTY

- UKP II ZIELONA GÓRA

2014-05-03

17:00

 

Kolejka: 23 w dniach 10-05-2014/11-05-2014

177

START PŁOTY

- ALFA JAROMIROWICE

2014-05-10

17:00

178

UKP II ZIELONA GÓRA

- CARINA GUBIN

2014-05-11

17:00

179

SANTOS ŚWIEBODZIN

- MODRZEW MODRZYCA

2014-05-10

16:00

180

ZENIT ŁUGÓW

- AMATOR BOBROWNIKI

2014-05-11

16:00

181

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2014-05-10

15:00

182

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2014-05-10

15:00

183

ISKRA MAŁOMICE

- ODRA NIETKÓW

2014-05-10

17:00

184

FADOM NOWOGRÓD

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-05-10

17:00

 

Kolejka: 24 w dniach 17-05-2014/18-05-2014

185

ALFA JAROMIROWICE

- FADOM NOWOGRÓD

2014-05-18

17:00

186

KSF ZIELONA GÓRA

- ISKRA MAŁOMICE

2014-05-17

16:30

187

ODRA NIETKÓW

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2014-05-17

17:00

188

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2014-05-18

17:00

189

BŁĘKITNI OŁOBOK

- ZENIT ŁUGÓW

2014-05-18

15:00

190

AMATOR BOBROWNIKI

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-05-17

16:00

191

MODRZEW MODRZYCA

- UKP II ZIELONA GÓRA

2014-05-17

17:00

192

CARINA GUBIN

- START PŁOTY

2014-05-17

17:00

 

Kolejka: 25 w dniach 24-05-2014/25-05-2014

193

CARINA GUBIN

- ALFA JAROMIROWICE

2014-05-24

17:00

194

START PŁOTY

- MODRZEW MODRZYCA

2014-05-24

17:00

195

UKP II ZIELONA GÓRA

- AMATOR BOBROWNIKI

2014-05-25

17:00

196

SANTOS ŚWIEBODZIN

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2014-05-24

17:00

197

ZENIT ŁUGÓW

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2014-05-25

17:00

198

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- ODRA NIETKÓW

2014-05-24

15:00

199

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-05-24

15:00

200

ISKRA MAŁOMICE

- FADOM NOWOGRÓD

2014-05-24

17:00

 

Kolejka: 26 w dniach 31-05-2014/01-06-2014

201

ALFA JAROMIROWICE

- ISKRA MAŁOMICE

2014-06-01

17:00

202

FADOM NOWOGRÓD

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2014-05-31

17:00

203

KSF ZIELONA GÓRA

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2014-05-31

16:30

204

ODRA NIETKÓW

- ZENIT ŁUGÓW

2014-05-31

17:00

205

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-06-01

17:00

206

BŁĘKITNI OŁOBOK

- UKP II ZIELONA GÓRA

2014-06-01

15:00

207

AMATOR BOBROWNIKI

- START PŁOTY

2014-05-31

16:00

208

MODRZEW MODRZYCA

- CARINA GUBIN

2014-06-01

17:00

 

Kolejka: 27 w dniach 07-06-2014/08-06-2014

209

MODRZEW MODRZYCA

- ALFA JAROMIROWICE

2014-06-08

17:00

210

CARINA GUBIN

- AMATOR BOBROWNIKI

2014-06-07

17:00

211

START PŁOTY

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2014-06-07

17:00

212

UKP II ZIELONA GÓRA

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2014-06-08

12:00

213

SANTOS ŚWIEBODZIN

- ODRA NIETKÓW

2014-06-07

17:00

214

ZENIT ŁUGÓW

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-06-08

17:00

215

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- FADOM NOWOGRÓD

2014-06-07

15:00

216

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- ISKRA MAŁOMICE

2014-06-07

15:00

 

Kolejka: 28 w dniach 14-06-2014/15-06-2014

217

ALFA JAROMIROWICE

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2014-06-15

17:00

218

ISKRA MAŁOMICE

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2014-06-14

17:00

219

FADOM NOWOGRÓD

- ZENIT ŁUGÓW

2014-06-14

17:00

220

KSF ZIELONA GÓRA

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-06-14

16:30

221

ODRA NIETKÓW

- UKP II ZIELONA GÓRA

2014-06-14

17:00

222

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- START PŁOTY

2014-06-15

17:00

223

BŁĘKITNI OŁOBOK

- CARINA GUBIN

2014-06-15

15:00

224

AMATOR BOBROWNIKI

- MODRZEW MODRZYCA

2014-06-14

16:00

 

Kolejka: 29 w dniach 19-06-2014 - (TERMIN OBLIGATORYJNY)

225

AMATOR BOBROWNIKI

- ALFA JAROMIROWICE

2014-06-19

15:00

226

MODRZEW MODRZYCA

- BŁĘKITNI OŁOBOK

2014-06-19

15:00

227

CARINA GUBIN

- SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

2014-06-19

15:00

228

START PŁOTY

- ODRA NIETKÓW

2014-06-19

15:00

229

UKP II ZIELONA GÓRA

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-06-19

15:00

230

SANTOS ŚWIEBODZIN

- FADOM NOWOGRÓD

2014-06-19

15:00

231

ZENIT ŁUGÓW

- ISKRA MAŁOMICE

2014-06-19

15:00

232

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

- TRAMP-KARP OSIECZNICA

2014-06-19

15:00

 

Kolejka: 30 w dniach 21-06-2014 - (TERMIN OBLIGATORYJNY)

233

ALFA JAROMIROWICE

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2014-06-21

15:00

234

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- ZENIT ŁUGÓW

2014-06-21

15:00

235

ISKRA MAŁOMICE

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-06-21

15:00

236

FADOM NOWOGRÓD

- UKP II ZIELONA GÓRA

2014-06-21

15:00

237

KSF ZIELONA GÓRA

- START PŁOTY

2014-06-21

15:00

238

ODRA NIETKÓW

- CARINA GUBIN

2014-06-21

15:00

239

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- MODRZEW MODRZYCA

2014-06-21

15:00

240

BŁĘKITNI OŁOBOK

- AMATOR BOBROWNIKI

2014-06-21

15:00

Typer 2014
KartaKibica

Partnerzy falubaz.com

TylkoFalubaz
Karnety 2014
Urodziny z Falubazem
  • I runda DMP 12.04.2014
  • II runda DMP 21.04.2014
  • III runda DMP 03.05.2014
  • IV runda DMP 11.05.2014
  • V runda DMP 25.05.2014
  • VI runda DMP 01.06.2014
  • VII runda DMP 08.06.2014
  • VIII runda DMP 15.06.2014
  • IX runda DMP 22.06.2014
  • X runda DMP 29.06.2014
  • XI runda DMP 03.08.2014
  • XII runda DMP 10.08.2014
  • XIII runda DMP 23.08.2014
  • XIV runda DMP 06.09.2014

II runda DMP

Włókniarz Częstochowa
40:50
Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów
57:33
Unia Leszno
Apator Toruń
60:30
Sparta Wrocław
Unia Tarnów
63:27
Wybrzeże Gdańsk

Speedway Ekstraliga 2014

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Unia Tarnów
2
4
40
2. Stal Gorzów
2
4
34
3. Falubaz Zielona Góra
2
2
6
4. Unia Leszno
2
2
-10
5. Wybrzeże Gdańsk
2
2
-34
6. Włókniarz Częstochowa
2
0
-24
7. Sparta Wrocław
2
0
-40
8. Apator Toruń
2
-6
28

KSF - Sezon 2013/2014

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Santos Świebodzin
19
41
37
2. KSF Zielona Góra
19
40
26
3. Fadom Nowogród Bobrzański
19
38
49
4. Odra Nietków
19
36
8
5. UKP II Zielona Góra
19
33
22
6. Carina Gubin
19
33
15
7. Zenit Ługów
19
32
12
8. Tęcza Krosno Odrzańskie
19
30
-11
9. Alfa Jaromirowice
19
28
-11
10. Amator Bobrowniki
18
26
0
11. Błękitni Ołobok
19
24
-6
12. Sokół Dąbrówka Wielkopolska
19
17
-30
13. Start Płoty
19
15
-14
14. Modrzew Modrzyca
19
14
-28
15. Tramp Osiecznica
19
14
-32
16. Iskra Małomice
19
9
-34
Listy wyjazdowe
SENS.US
Falubazowe produkty

Falubaz Star 2014

Imię Nazwisko
Punkty
Liczba głosów
1. Patryk Dudek
8
844
2. Jarosław Hampel
7
724
3. Aleksandr Loktaev
5
360
4. Piotr Protasiewicz
5
149
5. Andreas Jonsson
3
98
6. Adam Strzelec
2
40
7. Kamil Adamczewski
0
22
8. Krzysztof Jabłoński
0
7
Koordynator Szkolny
Akademia Piłkarska Falubaz
Sportowe Przedszkole Falubaziaki
lubuskie.pl
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ