Strona główna / KSF / Terminarz

Terminarz

Terminarz rozgrywek

 IV LIGA – lubuska

 

 

RUNDA I – jesień 2014

Kolejka 1 w dniach 09-08-2014/10-08-2014

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-08-09

0:1

SANTOS ŚWIEBODZIN

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-08-09

2:0

PIAST IŁOWA

- PROMIEŃ ŻARY

2014-08-09

2:2

KSF ZIELONA GÓRA

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-08-09

1:0

BUDOWLANI LUBSKO

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-08-09

1:0

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- STAL SULĘCIN

2014-08-09

0:0

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ARKA NOWA SÓL

2014-08-09

1:1

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-08-09

0:2

 

Kolejka 2 w dniach 16-08-2014/17-08-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-08-15

1:2

ARKA NOWA SÓL

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-08-16

1:2

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-08-16

2:0

LUBUSZANIN DREZDENKO

- STAL SULĘCIN

2014-08-16

1:1

PIAST CZERWIEŃSK

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-08-16

0:6

PROMIEŃ ŻARY

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-08-16

1:2

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- PIAST IŁOWA

2014-08-16

4:2

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-08-17

1:2

 

Kolejka 3 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

SANTOS ŚWIEBODZIN

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-08-23

2:1

PIAST IŁOWA

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-08-23

3:0

KSF ZIELONA GÓRA

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-08-23

1:1

BUDOWLANI LUBSKO

- PROMIEŃ ŻARY

2014-08-23

2:1

PIAST CZERWIEŃSK

- STAL SULĘCIN

2014-08-27

4:1

SPROTAVIA SZPROTAWA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-08-23

1:3

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-08-23

0:0

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- ARKA NOWA SÓL

2014-08-23

2:2

 

Kolejka 4 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- ARKA NOWA SÓL

2014-08-30

0:2

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-08-30

2:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-08-30

1:1

PIAST CZERWIEŃSK

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-08-30

0:4

PROMIEŃ ŻARY

- STAL SULĘCIN

2014-08-30

0:2

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-08-30

0:4

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-08-31

0:3

SANTOS ŚWIEBODZIN

- PIAST IŁOWA

2014-08-30

0:0

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

PIAST IŁOWA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-09-06

2:0

KSF ZIELONA GÓRA

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-09-06

0:0

BUDOWLANI LUBSKO

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-09-06

4:0

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- STAL SULĘCIN

2014-09-06

2:2

SPROTAVIA SZPROTAWA

- PROMIEŃ ŻARY

2014-09-06

0:2

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-09-06

5:1

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-09-06

3:1

ARKA NOWA SÓL

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-09-06

0:1

 

Kolejka 6 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-09-13

1:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ARKA NOWA SÓL

2014-09-13

1:4

PIAST CZERWIEŃSK

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-09-13

2:3

PROMIEŃ ŻARY

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-09-13

2:2

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-09-13

3:1

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- STAL SULĘCIN

2014-09-14

1:0

SANTOS ŚWIEBODZIN

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-09-13

1:3

PIAST IŁOWA

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-09-13

1:3

 

Kolejka 7 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

KSF ZIELONA GÓRA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-09-20

0:1

BUDOWLANI LUBSKO

- PIAST IŁOWA

2014-09-20

8:0

STAL SULĘCIN

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-09-20

3:4

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-09-20

2:0

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-09-20

1:1

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- PROMIEŃ ŻARY

2014-09-20

1:0

ARKA NOWA SÓL

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-09-20

3:2

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-09-20

0:0

 

Kolejka 8 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-09-27

0:1

PIAST CZERWIEŃSK

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-09-27

2:1

PROMIEŃ ŻARY

- ARKA NOWA SÓL

2014-09-27

3:2

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-09-27

2:2

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-09-27

5:2

SANTOS ŚWIEBODZIN

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-11-11

13:00

PIAST IŁOWA

- STAL SULĘCIN

2014-09-27

3:2

KSF ZIELONA GÓRA

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-09-27

3:1

 

Kolejka 9 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

BUDOWLANI LUBSKO

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-10-04

3:0

STAL SULĘCIN

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-10-04

3:10

SPROTAVIA SZPROTAWA

- PIAST IŁOWA

2014-10-04

0:3

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-10-04

1:2

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-10-04

3:1

ARKA NOWA SÓL

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-10-04

8:2

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- PROMIEŃ ŻARY

2014-10-04

1:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-10-04

5:0

 

 

Kolejka 10 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-10-11

0:0

PROMIEŃ ŻARY

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-10-11

3:1

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-10-11

0:3

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- ARKA NOWA SÓL

2014-10-12

0:2

SANTOS ŚWIEBODZIN

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-10-11

3:3

PIAST IŁOWA

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-10-11

0:0

KSF ZIELONA GÓRA

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-10-11

3:0

BUDOWLANI LUBSKO

- STAL SULĘCIN

2014-10-11

7:2

 

Kolejka 11 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

STAL SULĘCIN

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-10-18

1:0

SPROTAVIA SZPROTAWA

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-10-18

0:0

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-10-18

0:3

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- PIAST IŁOWA

2014-10-18

4:0

ARKA NOWA SÓL

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-10-18

3:1

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-10-18

4:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-10-18

2:1

PIAST CZERWIEŃSK

- PROMIEŃ ŻARY

2014-10-18

0:2

 

Kolejka 12 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- PROMIEŃ ŻARY

2014-10-25

0:4

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-10-25

4:3

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-10-26

1:5

SANTOS ŚWIEBODZIN

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-10-25

2:2

PIAST IŁOWA

- ARKA NOWA SÓL

2014-10-25

0:0

KSF ZIELONA GÓRA

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-10-25

2:1

BUDOWLANI LUBSKO

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-10-25

3:0

STAL SULĘCIN

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-10-25

0:4

 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2014

SPROTAVIA SZPROTAWA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-11-02

14:00

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- STAL SULĘCIN

2014-11-02

14:00

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-11-02

14:00

ARKA NOWA SÓL

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-11-02

14:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- PIAST IŁOWA

2014-11-02

14:00

LUBUSZANIN DREZDENKO

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-11-02

14:00

PIAST CZERWIEŃSK

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-11-02

14:00

PROMIEŃ ŻARY

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-11-02

14:00

 

 

 

 

Kolejka 14 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

CZARNI BROWAR WITNICA

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2014-11-08

13:00

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

- PROMIEŃ ŻARY

2014-11-09

14:00

SANTOS ŚWIEBODZIN

- PIAST CZERWIEŃSK

2014-11-08

14:00

PIAST IŁOWA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2014-11-08

14:00

KSF ZIELONA GÓRA

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2014-11-08

15:00

BUDOWLANI LUBSKO

- ARKA NOWA SÓL

2014-11-08

14:00

STAL SULĘCIN

- STEINPOL-ILANKA RZEPIN

2014-11-08

14:00

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2014-11-08

13:00

Kolejka 15 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- CZARNI BROWAR WITNICA

2014-11-15

13:00

STEINPOL-ILANKA RZEPIN

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2014-11-15

14:00

ARKA NOWA SÓL

- STAL SULĘCIN

2014-11-15

14:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- BUDOWLANI LUBSKO

2014-11-15

13:00

LUBUSZANIN DREZDENKO

- KSF ZIELONA GÓRA

2014-11-15

14:00

PIAST CZERWIEŃSK

- PIAST IŁOWA

2014-11-15

14:00

PROMIEŃ ŻARY

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2014-11-15

13:00

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

2014-11-15

14:00

Falubazowe Mikołajki
KartaKibica

Partnerzy falubaz.com

TylkoFalubaz
Urodziny z Falubazem
Jarek Hampel testuje Toyotę Auris

Speedway Ekstraliga 2014

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Unia Tarnów
14
32
240
2. Stal Gorzów
14
23
102
3. Falubaz Zielona Góra
14
21
117
4. Unia Leszno
14
19
35
5. Apator Toruń
14
15
136
6. Sparta Wrocław
14
9
-106
7. Włókniarz Częstochowa
14
7
-147
8. Wybrzeże Gdańsk
14
4
-377

KSF - Sezon 2014/2015

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Budowlani Lubsko
12
31
35
2. KSF Zielona Góra
12
29
22
3. Ilanka Rzepin
12
27
13
4. Arka Nowa Sól
12
21
13
5. Santos Świebodzin
11
19
2
6. Promień Żary
12
18
6
7. Spójnia Ośno Lubuskie
12
18
7
8. Lubuszanin Drezdenko
12
18
5
9. Piast Iłowa
12
16
-7
10. Odra Bytom Odrzański
12
15
-10
11. Sprotavia Szprotawa
11
11
-4
12. Łucznik Strzelce Krajeńskie
12
11
-7
13. Stal Sulęcin
12
8
-20
14. Czarni Witnica
12
8
-13
15. Piast Czerwieńsk
12
7
-21
16. Zjednoczeni Przytoczna
12
6
-21
Listy wyjazdowe
SENS.US

Falubaz Star 2014

Imię Nazwisko
Punkty
Liczba głosów
1. Aleksandr Loktaev
52
2818
2. Jarosław Hampel
44
3326
3. Andreas Jonsson
41
2621
4. Piotr Protasiewicz
39
2589
5. Patryk Dudek
31
2363
6. Kamil Adamczewski
20
877
7. Adam Strzelec
14
361
8. Alex Zgardziński
10
382
9. Mikkel Bech
6
290
10. Krzysztof Jabłoński
5
221
Koordynator Szkolny
Akademia Piłkarska Falubaz
Sportowe Przedszkole Falubaziaki
lubuskie.pl
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ