XStrona główna / Piłkarski Falubaz / IV liga / Terminarz

Terminarz

Sortuj po:

 

4. LIGA - RUNDA JESIENNA

SEZON 2015/2016

 

1. kolejka

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

ARKA NOWA SÓL

 

   

2015-08-15

 

   

1:2

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

2015-08-15

 

   

0:5

KASZTELANIA SANTOK

 

   

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

2015-08-15

 

   

0:0

PIAST IŁOWA

 

   

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

2015-08-15

 

   

2:1

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

STAL SULĘCIN

 

   

2015-08-15

 

   

0:0

PROMIEŃ ŻARY

 

   

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

2015-08-15

 

   

1:1

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

2015-08-15

 

   

0:1

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

2015-08-16

 

   

3:1

 

2. kolejka

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

2015-08-22

 

   

2:1

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

2015-08-22

 

   

3:0

ARKA NOWA SÓL

 

   

PROMIEŃ ŻARY

 

   

2015-08-22

 

   

1:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

PIAST IŁOWA

 

   

2015-08-22

 

   

0:1

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

2015-08-22

 

   

0:2

STAL SULĘCIN

 

   

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

2015-08-22

 

   

0:3

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

KASZTELANIA SANTOK

 

   

2015-08-22

 

   

5:2

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

2015-08-22

 

   

3:1

 

3. kolejka

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

2015-08-29

 

   

0:1

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

ARKA NOWA SÓL

 

   

2015-08-29

 

   

3:0

KASZTELANIA SANTOK

 

   

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

2015-08-29

 

   

0:5

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

2015-08-29

 

   

0:1

PIAST IŁOWA

 

   

STAL SULĘCIN

 

   

2015-08-29

 

   

1:1

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

2015-08-29

 

   

3:0

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

2015-08-29

 

   

0:3

PROMIEŃ ŻARY

 

   

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

2015-08-29

 

   

1:1

 

4. kolejka

STAL SULĘCIN

 

   

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

2015-09-05

   

 

1:0

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

PROMIEŃ ŻARY

 

   

2015-09-05

   

 

1:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

2015-09-05

   

 

2:1

KASZTELANIA SANTOK

 

   

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

2015-09-05

   

 

0:1

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

PIAST IŁOWA

 

   

2015-09-05

   

 

0:2

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

2015-09-05

   

 

3:4

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

2015-09-05

   

 

1:1

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

ARKA NOWA SÓL

 

   

2015-09-05

   

 

2:1

 

5. kolejka

ARKA NOWA SÓL

 

   

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

2015-09-12

 

   

0:2

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

2015-09-12

 

   

2:1

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

STAL SULĘCIN

 

   

2015-09-12

 

   

2:0

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

2015-09-12

 

   

1:1

PIAST IŁOWA

 

   

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

2015-09-12

 

   

2:1

PROMIEŃ ŻARY

 

   

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

2015-09-12

 

   

0:0

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

2015-09-12

 

   

1:1

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

KASZTELANIA SANTOK

 

   

2015-09-13

 

   

5:1

 

6. kolejka

STAL SULĘCIN

 

   

PROMIEŃ ŻARY

 

   

2015-09-19

 

   

1:0

KASZTELANIA SANTOK

 

   

PIAST IŁOWA

 

   

2015-09-19

 

   

2:2

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

2015-09-19

 

   

0:0

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

2015-09-19

 

   

1:0

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

ARKA NOWA SÓL

 

   

2015-09-19

 

   

0:1

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

2015-09-19

 

   

3:0

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

2015-09-19

 

   

1:1

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

2015-09-19

 

   

0:0

 

7. kolejka

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

2015-09-26

 

   

3:3

ARKA NOWA SÓL

 

   

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

2015-09-26

 

   

2:0

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

2015-09-26

 

   

0:1

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

STAL SULĘCIN

 

   

2015-09-26

 

   

0:2

PROMIEŃ ŻARY

 

   

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

2015-09-26

 

   

2:0

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

2015-09-26

 

   

3:0

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

PIAST IŁOWA

 

   

2015-09-26

 

   

2:1

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

KASZTELANIA SANTOK

 

   

2015-11-21

 

   

16:00

 

8. kolejka

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

SANTOS ŚWIEBODZIN

     

2015-10-03

   

 

2:2

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

ZAP ZBĄSZYNEK

     

2015-10-03

   

 

2:0

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

PIAST IŁOWA

     

2015-10-03

   

 

1:2

KASZTELANIA SANTOK

 

   

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

     

2015-10-03

   

 

1:3

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

DĄB PRZYBYSZÓW

     

2015-10-03

   

 

2:1

STAL SULĘCIN

 

   

ARKA NOWA SÓL

     

2015-10-03

   

 

1:0

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

PROMIEŃ ŻARY

     

2015-10-03

   

 

1:1

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

SPROTAVIA SZPROTAWA

     

2015-10-03

   

 

4:2

 

9. kolejka

ARKA NOWA SÓL

 

   

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

2015-10-10

   

 

1:2

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

2015-10-10

   

 

2:1

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

2015-10-10

   

 

1:0

PIAST IŁOWA

 

   

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

2015-10-10

   

 

0:4

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

STAL SULĘCIN

 

   

2015-10-10

   

 

2:0

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

2015-10-10

   

 

0:2

PROMIEŃ ŻARY

 

   

KASZTELANIA SANTOK

 

   

2015-10-10

   

 

3:0

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

2015-10-10

   

 

2:0

 

10. kolejka

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

PROMIEŃ ŻARY

   

 

2015-10-17

   

 

2:1

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

   

 

2015-10-17

   

 

4:3

KASZTELANIA SANTOK

 

   

DĄB PRZYBYSZÓW

   

 

2015-10-17

   

 

1:2

PIAST IŁOWA

 

   

ZAP ZBĄSZYNEK

   

 

2015-10-17

   

 

5:0

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

ARKA NOWA SÓL

   

 

2015-10-17

   

 

1:0

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

LUBUSZANIN DREZDENKO

   

 

2015-10-17

   

 

3:0

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

SANTOS ŚWIEBODZIN

   

 

2015-10-17

   

 

1:4

STAL SULĘCIN

 

   

SPROTAVIA SZPROTAWA

   

 

2015-10-17

   

 

2:1

 

11. kolejka

ARKA NOWA SÓL

 

   

KASZTELANIA SANTOK

   

 

2015-10-24

   

 

3:1

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

   

 

2015-10-24

   

 

1:0

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

   

 

2015-10-24

   

 

3:0

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

STAL SULĘCIN

   

 

2015-10-24

   

 

1:0

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

PIAST IŁOWA

   

 

2015-10-24

   

 

2:0

PROMIEŃ ŻARY

 

   

CZARNI BROWAR WITNICA

   

 

2015-10-24

   

 

1:0

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

   

 

2015-10-24

   

 

2:0

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

KSF ZIELONA GÓRA

   

 

2015-10-24

   

 

1:1

 

12. kolejka

ZAP ZBĄSZYNEK

   

 

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

   

 

2015-10-31

   

 

2:2

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

   

 

ARKA NOWA SÓL

   

 

2015-10-31

   

 

1:3

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

   

 

SPROTAVIA SZPROTAWA

   

 

2015-10-31

   

 

0:0

CZARNI BROWAR WITNICA

   

 

DĄB PRZYBYSZÓW

   

 

2015-10-31

   

 

0:0

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

   

 

LUBUSZANIN DREZDENKO

   

 

2015-10-31

   

 

0:2

PIAST IŁOWA

   

 

PROMIEŃ ŻARY

   

 

2015-10-31

   

 

2:2

KSF ZIELONA GÓRA

   

 

STAL SULĘCIN

   

 

2015-10-31

   

 

1:3

KASZTELANIA SANTOK

   

 

SANTOS ŚWIEBODZIN

   

 

2015-10-31

   

 

0:6

 

13. kolejka

DĄB PRZYBYSZÓW

       

PIAST IŁOWA

     

2015-11-07

     

3:1

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

       

KSF ZIELONA GÓRA

     

2015-11-07

     

0:4

PROMIEŃ ŻARY

       

ZAP ZBĄSZYNEK

     

2015-11-07

     

0:2

SPROTAVIA SZPROTAWA

       

KASZTELANIA SANTOK

     

2015-11-07

     

6:1

ARKA NOWA SÓL

       

CZARNI BROWAR WITNICA

     

2015-11-07

     

3:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

       

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

     

2015-11-07

     

1:1

SANTOS ŚWIEBODZIN

       

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

     

2015-11-21

     

13:00

STAL SULĘCIN

       

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

     

2015-11-07

     

0:0

 

14. kolejka

ZAP ZBĄSZYNEK

 

   

DĄB PRZYBYSZÓW

   

 

2015-11-11

   

 

1:1

CZARNI BROWAR WITNICA

 

   

SANTOS ŚWIEBODZIN

   

 

2015-11-11

   

 

1:2

PIAST IŁOWA

 

   

ARKA NOWA SÓL

   

 

2015-11-11

   

 

0:1

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

 

   

SPROTAVIA SZPROTAWA

   

 

2015-11-11

   

 

3:0

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

 

   

STAL SULĘCIN

   

 

2015-11-11

   

 

4:2

KSF ZIELONA GÓRA

 

   

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

   

 

2015-11-11

   

 

1:0

KASZTELANIA SANTOK

 

   

LUBUSZANIN DREZDENKO

   

 

2015-11-11

   

 

1:4

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

 

   

PROMIEŃ ŻARY

   

 

2015-11-11

   

 

1:2

 

15. kolejka

ARKA NOWA SÓL

 

   

ZAP ZBĄSZYNEK

   

 

2015-11-14

     

 

2:0

DĄB PRZYBYSZÓW

 

   

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

   

 

2015-11-14

     

 

1:1

PROMIEŃ ŻARY

 

   

KSF ZIELONA GÓRA

   

 

2015-11-14

     

 

0:2

SANTOS ŚWIEBODZIN

 

   

PIAST IŁOWA

   

 

2015-11-14

     

 

3:1

SPROTAVIA SZPROTAWA

 

   

CZARNI BROWAR WITNICA

   

 

2015-11-14

     

 

2:0

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

 

   

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

   

 

2015-11-14

     

 

0:1

LUBUSZANIN DREZDENKO

 

   

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

   

 

2015-11-14

     

 

2:1

STAL SULĘCIN

 

   

KASZTELANIA SANTOK

   

 

2015-11-14

     

 

4:3

Karnety2016
Karnety2016FAQ
1%2015
EkantorPL

Partnerzy falubaz.com

OFT
Falubaz Girls
Panorama360
Urodziny z Falubazem
MOSIR

XIV runda DMP

Falubaz Zielona Góra
57:33
GKM Grudziądz
Stal Rzeszów
50:40
Stal Gorzów
Unia Leszno
46:44
Sparta Wrocław
Apator Toruń
45:45
Unia Tarnów

Speedway Ekstraliga 2015

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Unia Leszno
14
29
89
2. Unia Tarnów
14
21
17
3. Sparta Wrocław
14
18
68
4. Apator Toruń
14
17
27
5. Falubaz Zielona Góra
14
16
-1
6. Stal Gorzów
14
13
10
7. Stal Rzeszów
14
13
-26
8. GKM Grudziądz
14
10
-184

IV liga 2015/2016

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. KSF Zielona Góra
15
36
28
2. Santos Świebodzin
15
34
24
3. Spójnia Ośno Lubuskie
15
27
9
4. Dąb Przybyszów
15
26
5
5. Arka Nowa Sól
15
25
4
6. Stal Sulęcin
15
24
-1
7. Lubuszanin Drezdenko
14
19
0
8. Piast Iłowa
15
21
-1
9. Sprotavia Szprotawa
15
20
2
10. Tęcza Krosno Odrzańskie
15
20
-2
11. Promień Żary
15
19
1
12. Czarni Witnica
15
17
2
13. Odra Bytom Odrzański
15
16
-5
14. Łucznik Strzelce Krajeńskie
15
13
-13
15. Syrena Zbąszynek
15
10
-12
16. Kasztelania Santok
15
2
-42
Hotel Gołębiewski
Listy wyjazdowe

Falubaz Star 2015

Imię Nazwisko
Punkty
Liczba głosów
1. Piotr Protasiewicz
48
1965
2. Darcy Ward
29
2174
3. Jarosław Hampel
25
2010
4. Krystian Pieszczek
21
719
5. Grzegorz Walasek
21
652
6. Andreas Jonsson
18
226
7. Aleksandr Loktaev
15
269
8. Patryk Dudek
14
776
9. Alex Zgardziński
12
136
10. Krzysztof Jabłoński
5
644
11. Adam Strzelec
1
8
Koordynator Szkolny
lubuskie.pl
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ